Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Piston Görmek

Rüyada Piston Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Piston Görmek

Rüyada piston cinsel dürtü veya cinsel ilişki anlamına gelir. Bu bağlamda sevgi dolu bir eylemden ziyade daha mekanik bir ilişkidir ve rüyacının cinselliğe yaklaşımını gösterir. Kadının rüyasında piston, onun cinsel olarak zarar görme korkusunu açığa çıkartır ya da onun, kullanıldığının farkında olduğunu ve ortada hiç hassasiyet olmadığını vurgular.

Erkeğin rüyasında piston onun kimlik ve erkeklik algısını gösterir. Eğer piston sert değilse, erkeğin cinsel iktidarsızlık korkusu olabilir. Kadın ise eşine güvenemiyordur.

Piston ayrıca kişinin başarı güdüsünü de temsil ediyor olabilir. Rüyacının amaçlarına ulaşmak için ne kadar çaba harcaması gerektiğini hesaplaması gerekir. Bu aşamada, büsbütün mekanik ve monoton bir yoğun çabanın, yaratıcı yetenekten daha fazla sonuç vereceğini fark etmesi gerekiyor. Piston, motorun tek bir parçası olduğundan diğer parçaların da düzgün bir şekilde çalışmasını gerektirir. Pistonun nasıl çalıştığı üzerine düşünmek bize fazlasıyla yardım sağlar. Başka bir deyişle, gelişimimizin belli bir aşamasında hareketlerimiz mekanik olmak zorunda olduğunda, yakıtımızı doldurmak ve ihtiyacımız olacak diğer parçaları yanımıza almak isteriz.

O Rüyada piston görmek, ruhsal dürtülerin -tamamlanma ihtiyacının- çaba gerektirdiğini ve kaynaklarımızı düzgün kullanarak bu çabayı artırılabileceğimizi hatırlatır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir