Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Rüzgar Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Rüzgar Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Rüzgar Görmek

Rüyada rüzgâr, aklı simgeler. Rüyayı nasıl yorumlayacağımız rüzgârın gücüne göre değiştirir. Örneğin meltem nezaket ve memnuniyet anlamına gelir. Sahip olduğumuz bir düşünce ya da kavram bizim ilerlememizi sağlıyordun Sert bir rüzgâr tutkuyla sarıldığımız bir ilkemizi anlatırken kuzey rüzgârı güvenliğimize yönelik bir tehdidi gösterir.

Nispeten daha psikolojik bir yoruma göre ise, rüyadaki rüzgâr kendimize dair yeni ve daha derin bir farkındalığa işaret eder. Hıristiyanlıkta Kutsal Ruh’un “şiddetli bir rüzgâr esti” demesi gibi böyle bir rüya da bir çeşit İlahî kurtuluş olabilir. O Ruhun gücü ve hayatın ilerlemesi.

Rüyada Sert Rüzgar Görmek

Rüyamızda sert bir rüzgârın içinde olmak, kontrolümüz dışında olduğunu düşündüğümüz şartlar tarafından çok zorlandığımızı anlatır. Dışarıdaki şartların bize sorun yaratmasına izin verdiğimiz anlamına gelir. Ne yaptığımıza bakmamız gerekiyor. Kendimize bir sığınak mı oluşturmamız gerekiyor yoksa geri çekilmemiz mi ya da bir çeşit koruma alanında kalarak savaşmamız mı?

Rüyadaki rüzgâr sıklıkla spiritüel konulara işaret ettiğinden, kendimizi çok fazla önemsiyor da olabiliriz. Bizi ileriye taşıyacak olan içimizdeki o güçlere çok fazla anlam yüklüyor olabiliriz. Sert bir rüzgâr sadece içimizdeki ruhun değil, her şeyin spiritüel yanını özellikle de Ruh’u sembolize ediyor olabilir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir