Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Silahlar Görmek

Rüyada Silahlar Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Silahlar Görmek

Rüyada silah görmek, içimizdeki birini yaralama veya bir şeye zarar verme isteğini belirtir. Saldırganlığımızı içselleştirmiş olabiliriz; rüyada silahlar görmek, onları insanlara karşı kullanmak, gündelik hayattaki şartlarla baş edebilmek için daha kabul edilebilir bir yöntemdir. Kullandığımız silaha bağlı olarak, gündelik hayattaki gerçek problemimizin ne olduğuna dair bir fikrimiz olabilir.

Rüyada Ok Görmek çok güçlü bir duygunun bizi delip geçtiğini ya da birinin bizi sözleri ya da davranışlarıyla yaraladığını gösterir. Kendimizi daha iyi hissetmek için, iç dünyamıza dönmeliyiz.

Rüyada Tabanca Görmek genelde erkek cinselliğini temsil eder, kadın için ise vurulduğunu görmek, onun cinsel saldırganlık isteğini veya bundan korkmasını simgeler. Silahla ateş eden bizsek, eril yeteneklerimizi kendimizi korumak için saldırgan bir şekilde kullanıyor olabiliriz.

Rüyada Bıçak Görmek bizi rahatsız eden bir şeyi kesip atmayı, o an için baskın gelen bir şeyi sona erdirmeyi simgeler.

Rüyada Kılıcın birden fazla anlamı vardır. Kabzasından ötürü haç şekline benzer ve güçlü bir şekilde kullanılabilecek inanç sistemini simgeler. Yine aynı ölçüde spiritüel dayanıklılığı ve kılıca kıyasla gereksiz şeyleri daha kolay kesip atabilmeyi simgeler. Kılıç kınındayken ruhu ya da bedenin içindeki benliği simgeler.
Bize karşı kullanılan bir silah, bize karşı saldırganca davranan insanlara dikkat etmemiz H gerektiğini gösterir. Birini rahatsız edecek bir şey yapmış olabiliriz ve bu durum karşıdan saldırganca bir tutum getirmiş olabilir ya da kendimizi kurban konumuna sokmuş olabiliriz.
Farklı silahlar, ruhsal gücün farklı aşamalarını simgeler. Rüyacının bu gücü temkinli kullanması gerekir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir