Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Şimşek Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Şimşek Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Şimşek Görmek

Şimşek, olan ya da olmak üzere olan beklenmedik değişiklikleri gösterir. Bu değişiklikler bir farkına varma ya da açığa çıkmayla olur. Genellikle bu açığa çıkmanın hayatımızdaki güvenli alanları yıkma etkisi vardır. Başka bir seçenek de, her zamanki tavır ve ilişkilerimizi bırakırken, düşünme şeklimizi de değiştirmemiz gerektiğidir. Şimşek aynı zamanda aşk gibi aniden çarpan ama bazen etkisi yıkıcı da olabilen güçlü tutkuları anlatır.

Rüyamızda şimşek gördüğümüz zaman, bir şekilde gerilimin boşalmasına vurgu yapıyoruz demektir. Gündelik hayatımızda, şartların değişmesine sebep olacak şekilde bir patlama olacaktır. Bu bizim tarafımızdan yıkıcı bir eylem olarak algılanabilir ama yine de gereklidir. Eğer her şeyi dikkate alırsak sezgilerimiz doğru davranışın farkına varmamızı sağlayacaktır.

Spiritüel bakımdan şimşek, ruhsal bir aydınlanmayı da simgeler. Daha önce “bizi çarpmamış” kişisel gerçeğimizin ya da evrensel bilincin aniden fark edilmesi olabilir. Şimşek rüyalarda aynı zamanda Kutsal Ruh’u da temsil eder.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir