Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Tabak Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Tabak Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Tabak Görmek

Tabak sade ya da süslü olabilir. Rüyadaki yorum buna bağlı olacaktır. Sadece bir tabak hayatımızdaki yalınlığı sembolize eder, daha süslü bir tabaksa bir şeyleri kutlamak istediğimizi gösteriyor olabilir. Tabağı tutan bizsek, diğer insanlardan ne aldığımızın ve bunu nasıl kullanabileceğimizin farkındayız demektir. Başka birisi bize tabağı uzatıyorsa, sahip oldukları şeyi bize sunuyorlar ve artık paylaşabiliriz demektir.

Tabak, içine bir şeyler koyabileceğimiz bir eşya olarak önemli bir rüya imgesidir. Eğer kâse biçimindeyse, dişiliğe dair özellikleri; düzse, bir şeye toplu olarak sahip olmayı temsil eder. Boş bir tabak, kişinin bencilce istek ve ihtiyaçlarını, topluluğa ait bir tabak, paylaşılacak bir şeyler olduğunu simgeler. Tabağın rengi ve deseni de önemli olabilir.

Eskiden tabaklar sadece zengin insanların sahip olduğu bir şeydi ve statü sembolüydü. Spiritüel olarak, bir tabağa sahip olmak, belli bir farkındalık aşamasına ulaşabildiğimizi gösterir. Spiritüel yolculuğumuzda önemli bir aşamaya geldiğimizi gösterir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir