Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Tepe Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Tepe Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Tepe Görmek

Rüyada bir tepenin en üst noktasında durmak -dolayısıyla yüksek bir noktada olmak- bakış açımızın genişlediğinin farkında olduğumuz anlamına gelir.

Bir şeyler başarmak için büyük çaba harcadık ve şimdi hem bulunduğumuz çevre hem de etrafımızdaki insanlar üzerindeki etkisini anlamak için yaptıklarımızın sonucuna bakabiliriz. Daha önce imkânsız olduğunu düşündüğümüz bütün bu şeyleri biz başardık ve şimdi kazandığımız bilgiler ışığında yeni görevler üstlenebiliriz.

Başka insanlarla birlikte bir tepeye tırmanmak, onlarla ortak bir amaca sahip olduğumuzu ve yalnız olduğunu düşündüğümüz yolculuğumuzun başka insanlarla kesişeceğini anlatır. Onların hem bilgisinden hem de dostluklarından yararlanarak benliğimizin daha yüksek noktalarına çıkmak için kullanabiliriz. Bir tepeden aşağıya doğru indiğimizi görmek, şartların bizi belli bir yöne doğru sürüklediğini düşünüyoruz demektir.

Belli bir kazanım noktasından ilerliyor olabiliriz ve kazanmış olmanın rahatlığıyla kendi yeteneklerimizi kontrol edemiyor olabiliriz.

Manevi yolculuğumuzda ilerlerken ihtiyacımız olan berraklığa ulaşmak için çaba gereklidir. Ancak bir kere bu çabayı gösterdiğimiz zaman da buna değdiğini göreceğiz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir