Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Tiyatro Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Tiyatro Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Tiyatro Görmek

Tiyatroyla ilgili rüyaların yorumu, tiyatronun hangi kısmının vurgulandığına bağlı olarak değişir. Eğer sahneyse rüyacının o anki konumuna dikkat çekiliyordur. Fakat bir salonsa rüyacının dinleme yeteneği önemlidir. Rüyamızda ortaya koyduğumuz oyun, hayatımızın özellikle bir yanıyla ilgilidir. Eğer biz oyuna dahil değilsek,
geride durabildiğimizi ve objektif bir bakış açısı edinebildiğimizi gösterir.

Tiyatro pek çok kişi için anlamı olan bir senaryodur. Sosyal bir mekân olduğu için insanların birbirleriyle olan ilişkileriyle ilgilidir. Rüyada vurgulanan da daha çok bu yanıdır. Sahne ışıkları altında olmak fark edilme ihtiyacımızı gösterir. Yukarıda olmak, bir duruma dair uzun vadeli bir bakış açısına sahip olmamız gerektiğini gösterir.

Rüyamızda bir oyun izlerken onun bir drama mı komedi mi yoksa trajedi mi olduğuna karar vermeliyiz. Çünkü genellikle hayatımıza objektif bir açıdan bakmaya çalışırız. Oyunun içeriği, günlük hayatımızda kendimize nasıl bir yol haritası çizmemiz gerektiğine dair bize ipuçları verir. Eğer oyunda bildiğimiz insanlar varsa, onlarla oynadığımız ”dramın” farkında olmalıyız.

Rüyalarda oyun, bizim deneyimlerimizin, yeteneklerimizin ve bilgimizin damıtılmış halidir, içimizdeki yaratıcı, içerdiği bilgiden en iyi şekilde yararlanabilmemiz için bizi yönlendirir. En iyi etkiyi yaratabilmek ve yorumu olabildiğince kolaylaştırmak için görüntüler bir araya getirilir. Ama yine de bazen beklenmeyen gerçekleşir. Açıklamayı başka bir yerlerde aramamız gerekir.

Spiritüel bakış açısına göre, yaşadığımız hayat, deneyimlerimizden ders almak için bize en iyi fırsatları sunacak bir oyun hazırlar.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir