Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Ünlü İnsanlar Film Yıldızları Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Ünlü İnsanlar Film Yıldızları Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Ünlü İnsanlar Film Yıldızları Görmek

Ün ve talih rüyaları potansiyelimizi artırmamızı ve kişiliğimizin farklı yanlarına dair daha derin bir içgörü kazanmamızı sağlar. Rüyada ünlü olduğumuzu ya da belli bir alanda üne kavuştuğumuzu görmek, kendi yeteneklerimizin farkında olmamız ve değerini bilmemiz gerektiğini gösterir. Gerçek hayatta görece utangaç olabiliriz ama rüyalarda normalde yapamayacağımız şeyleri yapabiliriz.

Ego çok güçlü bir araçtır ve insanoğlunun farkındalık ihtiyacı buradan doğar. Eğer hayatımızda nasıl ilerleyeceğimize karar veremiyorsak, kalabalıkta dikkat çekme potansiyelimizin veya dikkat çekemeyişimizin farkına varmalıyız. Ünle ilgili rüya görmek bu durumu netleştirecektir.
O Spiritüel olarak ün, kendi bütünlüğümüzü kabul etme ihtiyacıdır.

Rüyada Ünlü İnsanlar Görmek

Çoğumuzun hayallerinde ve beklentilerinde yarattığı ideal bir insan vardır. Bu aşamadayken gerçekle bir bağımız yoktur. Rüyalarda film yıldızı, pop şarkıcısı veya herkesin tanıdığı başka bir figür, Animus veya Anima’yı temsil eder.

Rüyasında film yıldızı olduğunu gören genç bir insan, gerçek bir ilişkinin sorumluluğunu almaya hazır değil demektir. Ünlü insanlar, pop şarkıcıları ya da film yıldızları aynı zamanda bizim olmak istediğimiz insanları yansıtırlar. Örneğin gerçek hayatta utangaç ve içe dönük olabiliriz ama hayran olunan ve sevilen biri olmak isteriz.

Spiritüel olarak, mükemmel olana ulaşmaya çalıştıkça kişiliğimizin farklı yanlarını uzun uzadıya inceleyebiliriz. Bazen hayatımıza uygun olmayan yanlarımızı reddederiz. Örneğin toplumsal hayatın yıkıcılığı bizim hayatımızı da olumsuz yönde etkileyecektir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir