Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Uyuşturucular Görmek

Rüyada Uyuşturucular Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Uyuşturucular Görmek

Rüyada uyuşturucu görülmesinin anlamı -kendi kendine veriliyor olsun olmasın- algılarımızı değiştirmeye yönelik yardım almaya ihtiyacımız olduğunu gösterir. Uyuşturucu aldığımızı görmek, günlük hayatta olaylar üzerindeki kontrolümüzü kaybettiğimiz hissine kapıldığımızı ve dışarıdan gelen uyaranlara dayandığımızı gösterir. Rüyada uyuşturucunun olumsuz etkilerini yaşadığımızı görmek delirmekten korktuğumuz anlamına gelir, istemediğimiz halde zorla uyuşturucu verildiğini görmek hoş olmayan bir gerçeği kabul etmeye zorlandığımıza işarettir.

Gerçeklerden kaçmak istiyor olabiliriz ve ilaçlar bu konuda bize yardım edebilir. Bozulan bir dengenin yeniden düzenlenmesinde iyileştirici bir unsur olabilirler. Önemli bir kişi tarafından uyuşturucu verildiğini görmek başka birisinin bilgisinin üstünlüğünü kabul ettiğimiz anlamına gelir. Yasadışı uyuşturucu sattığımızı görmek gereksiz riskler almaya hazırlandığımızı gösterir.

Belli uyuşturucular zihinde bir durum değişikliği yaratmak ya da yapay bir coşku yaşamak için alınabilir. Bu, tehlikeli olabilir çünkü aynı kapıyı anahtarla açmak yerine bir demirle zorlayarak açmaya benzer. Bu tip deneyimler ancak gerekli bilgi ve anlayışla geçerli olabilir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir