Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Yabani Otlar Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Yabani Otlar Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Yabani Otlar Görmek

Yabani otlar genellikle harabe yerlerde yetişir, rüyalardaki sembolizmi de bunu yansıtır. Yersiz bir güven, yanlış yönlendirilmiş bir enerji ve hatta başarılı olmak için yanlış girişimler anlamına gelirler. Hayatımızda büyük bir yer kaplamazlar ve eğer izin verilirse çok fazla büyüyüp bizim olumlu anlamdaki büyümemize engel olurlar. Yabani otları eşelemek; hayatımızdaki gereksiz şeylerden kurtulduğumuz takdirde, yeni şeylerin büyümesi, yeni yeteneklerin ortaya çıkması için yer açabileceğimizin farkında olduğumuz anlamına gelir.

Önümüzü tıkayan ve ilerlememize engel olan eski davranış kalıpları ve zihinsel tutumlar da rüyalarda yabani ot olarak görülür. Hangi yabani otların bizim için yararlı olduğuna (bazıları gübre olarak kullanılıp yeni bir şeye dönüşürler ve olumlu anlamda bir büyümeye katkıda bulunurlar), hangilerinin ise atılması gerektiğine karar vermemiz gerekiyordur. Genellikle yabani büyüyen bitkilerin iyileştirici özellikleri vardır. Bu özelliklerini kullanarak hayatımızı zenginleştirebiliriz. Örneğin karahindiba çayı doğal bir idrar söktürücüdür ve rüyalar bize neye ihtiyacımız olduğunu söyler.

Yabani otlar, rahatsız edici özelliklerinin ve kolayca yok edilmeye karşı direnmeleri nedeniyle manevi zorlukları simgelerler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir