Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Harabe Görmek

Rüyada Ev Görmek

Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Yapı İskelesi Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Yapı İskelesi Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Yapı İskelesi Görmek

Rüyadaki yapı iskelesi hayatımızdaki geçici bir durumu ya da yapıyı simgeler. Darağacı olarak kurulan iskele, hayatımızda sona eren bir şeyler olduğunu gösterir, içinde bulunduğumuz toplumun bazı kural ve inançlarını ihlal etmiş ve bu yüzden de cezalandırmamız gerekiyor olabilir. Kurban olma eğilimimiz olup olmadığına dikkat etmeliyiz. Eğer rüyada yapı iskelesi görüyorsak, yeni bir şey inşa etmek için mi yoksa eski olanı tamir etmek için mi bakmalıyız, istediğimiz noktaya varabilmek için geçici olarak bize yardım edecek bir yapıya ihtiyacımız olabilir. Bu yapı, eğer yeni bir şey inşa ediyorsak inşa için, eskiyi tamir ediyorsak gerekli değişimler için bize yardım edecektir.

Bazen bir yapı iskelesi zorunlu bir bitişi de sembolize ediyor olabilir. Bu, kişiliğimizin bir parçasının ölümü de olabilir. Başarılı bir bütünleşme ve uyum için, bize sorun yaratan davranışlarımıza son vermeliyiz.

Yapı iskelesi, zorunlu bir ruhsal davranış kuralını ifade eder ve kendini kontrol etme ihtiyacını gösterir. Yapı iskelesi ruhsal desteği temsil eder.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir