Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Yara İzi Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Yara İzi Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Yara İzi Görmek

Rüyada görülen yara izi henüz üstesinden gelemediğimiz, eskiden kalma acılarımız olduğunu gösterir. Bunlar fiziksel olduğu kadar zihinsel ve duygusal da olabilir ve hatırlatılana kadar fark edilmeyebilir. Aynı fiziksel incinmeler gibi içimizde de pek çok farklı yara vardır. Örneğin, başka insanları rahatsız eden bir davranış kalıbı edinmişizdir ve rüyadaki görüntüyle doğru bağı kurmadan onu anlamamız mümkün değildir.

Rüyada vücudun hangi bölgesinin yaralı olduğu önem taşır. Sinir sistemimiz biz farkında olmadan bize bilgi vermenin farklı yollarını bulabilir. Yaranın yeri, hayatımızın hangi alanıyla ilgili bir travma yaşadığımıza dair bilgi verebilir. Başka birini yaralanmış görürsek, bunun anlamı, geçmişte başkalarını incitip incitmediğimize dönüp bakmamız gerektiğidir. Eğer öyleyse uyanık hayatta bizden ya da başkalarından zarar gören diğer insanlara yardım edebilmemiz için çeşitli yollar vardır, iyileşme rüyalarda yara izinin kaybolması şeklinde ortaya çıkabilir.

Manevi olarak yara izi, içten ziyade dıştan gelen bir olumsuzluğu ya da zararı anlatır. Henüz onunla baş etmeye çalışmamış olabileceğimiz gibi, bunun üstesinden gelmiş de olabiliriz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir