Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Yarım Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Yarım Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Yarım Görmek

Rüya dünyasının kendine özgü nitelikleri vardır. Bazı görüntüler yarım olabilir ya da bir olayın sadece yarısını deneyimleyebiliriz. Bu durum içimizdeki bir tamamlanmamışlığa ya da arada kalmışlığa işarettir ve karar vermemiz gerektiğini gösterir. Genellikle ileriye ya da geçmişe gitmekle veya tamamlanmak veya tamamlanmamakla ilgilidir. Örneğin yarım kalmış bir görevimiz olabilir ve bu durumun farkında olsak bile nasıl tamamlayacağımızı bilmiyor olabiliriz. Rüyadaki görüntüler bunu nasıl yapacağımızı gösterir. Ya da tersine, gerçek hayatta sadece bir kısmını tamamladığımız ve ortaya çıkan halinden tatmin olmadığımız bir iş vardır ve rüyada istediğimiz şekilde tamamlayabilmek için ne yapmamız gerektiği gösterilir.

Bir şeyin miktar olarak sadece yarısına sahip olduğumuz hissi, örneğin bir yiyeceğin ya da içeceğin beklediğimizin yarısı kadar gelmesi, kendimizi hafife aldığımızı gösterir, ihtiyacımız olan şeye sahip olmak için kendimize izin vermiyor olabiliriz. Bir tepenin, dağın ya da nehrin yarısında olduğumuzu görmek, kararsız kaldığımız bir konu olduğunu gösterir.

Elimizdeki işi bitirmek için gerektiği kadar motive olmadığımızı vurgular. Başlamak için bir adım atmış olabiliriz ama olmak istediğimiz yere ulaşabilmek için daha fazla çaba harcamamız gerekiyor olabilir. Bu tarz rüyalar genellikle kendimizi ya da başkalarını motive etmek içindir. Sürekli geriye doğru kaydığımız rüyalar görüyorsak, hep yolun yarısındaysak ve bu sürekli kendini tekrar eden bir durumsa, belki de o işi tamamlamak için yeterli yeteneğe sahip değilizdir. Başarılı olabilmek için başka becerilere de sahip olmamız gerekiyor olabilir.
Spiritüel bir kararsızlık sembolize edilmiştir, ı Rüyacı ruhen ne istediğini gözden geçirmelidir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir