Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 1 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 1 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 1 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2017’de 1 Nisan günü çok güzel oyunlar oynandı ve hem ünlüler hem de gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunlarını kazanabilmek için ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular.

Bilindiği üzere Survivor 30 Mart 2017 ceza oyununu kaybeden gönüllüler takımı bu hafta oynanacak olan ödül oyunlarına 1-0 geride başlayacaklardı. 31 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kazanan taraf ise gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı oyunlara 1-0 geride başlamalarına rağmen hem 1. turu hem de 2. turu almayı bildiler. Oyunlar esnasında ise Survivor Serhat Akın’ın hırsı, oynanamamasına rağmen, dikkat çekiciydi. Survivor Sabriye Şengül ise ringe çıktığında çok asabiydi. Bu sinirinden dolayı ise bir ara Survivor Elif ile tartıştı. Survivor Adem Kılıççı ise ringi gördüğünde duygulandı ve 2,5 aydır ringi görmediğini ve ringleri özlediğini belirtti. Fakat dünkü ödül oyununu ödülü Migros’tan et çeşitleri olunca gönüllüler takımı ayrı bir hırs yapıp bu oyunu almayı bildiler.

1 Nisan 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Geçen haftaki iki dokunulmazlık oyununu da gönüllüler takımı kaybetmiş ve oylama sonucu ise Survivor Bulut adadan elenen son gönüllü olmuştu. “Peki Survivor 1 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı” Dokunulmazlık oyunları gün geçtikçe önem kazanıyor. Çünkü birleşme partisinden önceki son dokunulmazlık oyunları bunlar. Survivor 1 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 1 Nisan 2017 Survivor’da çok iyi bir mücadele ortaya koydular ve dokunulmazlık oyununu kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir