Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 30 Mart 2017 ceza oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 30 Mart 2017 ceza oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 30 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017‘de gün geçtikçe heyecan devam ediyor. Survivor ünlüler ve Survivor gönüllüler takımındaki yarışmacılar oyun esnasında ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Survivor 29 Mart 2017 ödül oyununu kazanan ünlüler takımının ise ödülden dolayı keyfi yerine geldi. Dünkü ödül oyunun ödülü mantı oldu. Mantı yemeğini de Survivor Berna Keklikler çok seviyordu ve parkurda daha da hırslı bir şekilde yarıştı.

Survivor 29 Mart 2017 eleme gününde ise Survivor Bulut adadan giden son gönüllü oldu. Survivor Bulut Survivor’ın kendisi için çok büyük bir hayal olduğunu ve bu hayalini gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu belirtti. Adadan elenen ismin kendisi olduğunu duyduğunda Survivor Bulut önce şaşırdı ve daha sonra konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı. Survivor Bulut’un ismi okunduğunda ise Survivor Gökhan Gözükan bile çok üzüldü. Survivor Erdi ve Survivor Berna Keklikler’in ise adaya ne zaman veda edeceği ise merak konusu.

30 Mart 2017 Survivor ceza oyununu kim kazandı

Bugünkü oynanan yarışmalar ise kıran kırana geçti. Her iki takımda ceza oyununu kazanmak için çok büyük performans sergilediler. Survivor 30 Mart 2017 ceza oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı ceza oyununu kazandığı için çok mutlu oldu. Gönüllülerin ise hangi cezayı alacağı merak konusu. Ama şöyle bir gerçek var ki Survivor 2017 adasındaki koşullar gün geçtikçe zorlaşıyor. Zorlaşan bu ada koşullarına ise yarışmacıların nasıl uyum sağlayacağını göreceğiz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir