Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 2 Nisan 2017 ada konseyinde kimin ismi yazıldı
2017-survivor

Survivor 2 Nisan 2017 ada konseyinde kimin ismi yazıldı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 2 Nisan 2017 ada konseyinde kimin ismi yazıldı 

Survivor’da her geçen hafta enteresan gelişmeler yaşanıyor. Özellikle adadaki yakınlaşmalar ve gruplaşmalar dikkat çekici. Bu yakınlaşmalardan en dikkat çeken ise Survivor Erdi Ünver ile Survivor Berna Keklikler’in bu kadar çok tartışıp daha sonra yakınlaşması. Bunun en büyük sebebi ise iki haftadır eleme potasında olmaları ve takım arkadaşlarının onlara sırt çevirmesi.

Survivor 1 Nisan 2017 ada konseyinde ise Survivor Erdi Ünver ile Survivor Berna Keklikler’in ismi çıktı. Oylamada ise en dikkat çekeni 5 oy’un Survivor Erdi Ünver’e 4 oyun ise Survivor Gökhan Gözükan’a çıkması oldu. Son ana kadar başa baş giden oylamada son oy Survivor Erdi Ünver’e çıktı ve 1. eleme adayı oldu. Survivor 1 Nisan Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor Ogeday ise lafı çok uzatmak istemediğini söyleyip Survivor Berna Keklikler’in adını söyledi. Survivor Berna Keklikler ise geldiği günden beri Survivor Ogaday ile anlaşamadığını ve kendisinin ismini vermesini çok doğal karşıladığını söyledi.

2 Nisan 2017 Survivor ada konseyinde kimin ismi yazıldı 

Bu sorunun cevabını ise dokunulmazlık oyunu oynandıktan sonra vereceğiz. Önce dokunulmazlık daha sonra bireysel dokunulmazlık oyunları oynanacak. Hemen ardından ise eleme adayları belli olacak. Evvel cevap ekibi olarak TV8’de yayınlanan Survivor 2017 yarışmasını yakından takip ediyor olacağız.

Survivor 2 Nisan 2017 ada konseyinde Survivor Sabriye Şengül ve Survivor Adem Kılıççı’nın ismi yazıldı.

Survivor 2 Nisan 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı tıklayınız

Survivor 2 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı tıklayınız

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir