Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 2 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 2 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 2 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Her hafta olduğu gibi bu haftada Survivor’da yaşananları ve “Survivor 2 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı” sizlere aktaracağız. Bu hafta oynanan ceza oyunu oyunlarda fark yaratacağı bekleniyor. Survivor 30 Mart 2017 Ceza oyununu kaybeden gönüllüler takımı ödül oyunlarına daha bir hırslı çıktı ve ilk ödül oyununu kazandılar. Ceza oyununu kaybeden gönüllüler takımı -1 olarak başlasalar da ödül Migros’tan et ürünleri olunca oyunlara daha hırslı bir şekilde çıktılar. Ceza oyunundaki -1 kuralı ise dokunulmazlık oyunlarında geçerli değildi.

Survivor 1 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kazanan taraf ise ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı 1. turu 5-0 kaybetmesine rağmen 2. turu 5-0 alıp oyunu best of’a götürmesini bildiler. Best of’ta ise dokunulmazlık oyunun 5-3 aldılar. Bireysel dokunulmazlık sembolünü uzun bir aradan sonra ise Survivor Şahika aldı. Survivor Şahika ve Survivor Sabriye bu haftaki dokunulmazlık oyunlarında çok iyi bir performans sergilediler.

2 Nisan 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Dokunulmazlık oyunlarında açıkçası şu ana kadar gönüllüler takımının çok büyük üstünlüğü vardı. Fakat oynanan son 3 dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımının yeniden yükselişe geçmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi takımdaki zayıf yarışmacıların elenmesi oldu.

Survivor 2 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununda ise Survivor Sabriye Şengül ile Survivor Serhat Akın tartıştı. Survivor Sabriye Şengül Survivor Serhat Akın’a çok konuştuğundan dolayı kızdı ve aralarında küçük de olsa bir tartışma yaşandı.

Peki en merak edilen soru “Survivor 2 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı” Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunu kıran kırana geçti ve Survivor 2 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı 2 Nisan 2017 günü oynanan dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans sergilediler ve dokunulmazlık oyununu kazanmayı hak ettiler.

Survivor 2 Nisan 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı tıklayınız

Survivor 2 Nisan 2017 ada konseyinde kimin ismi yazıldı tıklayınız

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir