Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 25 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 25 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 25 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında günler geçtikçe heyecan artıyor. Dokunulmazlık oyunlarında bir türlü şansları dönmeyen ünlüler takımında art arda yarışmacılar elendi. Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunlarını kazandıklarına sevinmişlerdi ama Survivor 23 Mart ödül oyununu kaybettikleri zaman “acaba ünlüler doğru mu yapıyor” diye kendi kendilerine sormuşlardı. Çünkü ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarını kaybederek güçsüz yarışmacıları adadan gönderdiler. Güçsüz yarışmacılar adadan gittikten sonra ise ünlüler takımında kalan 8 yarışmacı ise daha iyi yarışmaya başladı.

Dominik adasındaki gerginlikler ise hala bitmiyor. Gönüllüler adasındaki tartışmaların ise ana kaynağı Survivor Berna Keklikler. Survivor Berna Keklikler adadaki hemen herkesle tartışma içinde. Hatta gönüllüler adasındaki yarışmacılar Survivor Berna Keklikler’in bu tartışmaları bilerek mi çıkardığını ve bu şekilde ön planda olmak istediğini mi sorguluyor.

Peki “Survivor 25 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 25 Mart 2017 dokunulmazlık oyunu kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Dokunulmazlık oyununu her iki takımda kazanmayı çok istiyordu. Survivor 25 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. 25 Mart 2017 Cumartesi günü çok iyi bir performans sergilediler ve dokunulmazlık oyununu kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir