Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 29 Mart 2017 adadan kim elendi
2017-survivor

Survivor 29 Mart 2017 adadan kim elendi

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 29 Mart 2017 adadan kim elendi

Survivor 2017‘de bu hafta çok ilginç şeyler yaşandı. 6 dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından 3 kişi adaya veda etti. Fakat ünlüler takımı yükselişe geçti ve bu haftaki 2 dokunulmazlık oyununu kazanarak eleme potasına bir aday koymamış oldular. Aynı zamanda ünlüler takımı dokunulmazlık oyununun hemen ardından 2 tane de ödül oyununu kazandılar.

Ünlüler arka arkaya oyunlar kazanması ise gönüllüler takımında memnuniyetsizliğe yol açtı. Her ne kadar 28 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kazanmış olsalar bile öz eleştiri yapmalarına sebep oldu. Çünkü ünlüler takımı dokunulmazlık oyunları kaybedip takımlarındaki güçlü olmayan yarışmacıların elenmesini sağladılar. Oyunlara çok daha güçlü bir takımla çıkıyorlar. Ünlüler takımı oyuna çıkmadan önce yarışmacı seçiminde rakipteki güçsüz oyuncularıi Survivor  Erdi Ünver gibi, seçiyorlar. Gönüllüler takımı da bu sebepten dolayı arka arkaya oyun kaybettiler.

Survivor 29 Mart 2017 konseyde kimin ismi yazıldı?

Bu haftaki dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımı 4 yarışmacıyla eleme potasına girdiler. Eleme potasındaki yarışmacılar performans olarak kötü ve aynı zamanda ada yaşantısına, arkadaşlarına uyum sağlayamayan kişiler oldular. Bu dört yarışmacının isimleri ise;

  • Survivor Erdi Ünver
  • Survivor Berna Keklikler
  • Survivor Bulut
  • Survivor Gökhan Gözükan 

29 Mart 2017 Survivor adadan kim elendi

Survivor 29 Mart 2017 adadan Survivor Bulut elendi. Survivor Bulut adadan ve yarışmadan elendiği için çok mutsuz olduğunu belirtti. Acun medyaya bu fırsatı kendisine verdiği için de çok teşekkür etti.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir