Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 3 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 3 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 3 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 bu hafta yine kıran kırana mücadelelerin yaşandığı bir hafta olarak geçti. Her iki takımda hem dokunulmazlık oyunlarından hem de ödül oyunlarından ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Fakat haftalar geçtikçe de takımdaki oyuncuların açlığı bir o kadar da artıyor.

Survivor 1 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. 1 Nisan günü ilk turu 5-0 kaybetmelerine rağmen ikinci turu 5-0 ve final turunu ise 5-3 kazanmayı bildiler. Survivor 1 Nisan 2017 ödül oyununda ise Şahika ve Sabriye çok iyi performanslar sergilemiş ve dokunulmazlık sembolü uzun bir aradan sonra Survivor Şahika’ya verilmişti.

Survivor 2 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımının performansı çok iyiydi. Hazırlanan parkurda Survivor Sabriye Şengül çok zorlandı, oynadığı turları zor bitirdi. Kenarda oturan yarışmacılar ise Survivor Sabriye’ye destek olmak isteseler de Survivor Sabriye çok ama çok kötüydü.

Survivor 2 Nisan 2017 dokunulmazlık oyununa dair en önemli ayrıntı ise uzun bir aradan sonra Survivor Erdi Ünver’in oyun kazanması oldu. Survivor Erdi parkura Survivor Serhat Akın’la çıktı. Oyun sonunda Survivor Erdi Survivor Serhat Akın’ı yendiği için çok sevindi. Acun Ilıcalı’da haftalar sonra Erdi oyun kazandı dedi. Fakat kenarda oturan yarışmacılar aylar sonra deyip güldü.

3 Nisan 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor ödül oyunlarının önemi haftalar geçtikçe artıyor. Çünkü haftalar ilerledikçe ada koşulları ağırlaşıyor ve adada yaşamak daha da zorlaşıyor. “Peki Survivor 3 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı” Bu haftaki ödül oyununu hem ünlüler hem de gönüllüler takımı kazanmayı çok istiyordu. Survivor 3 Nisan 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı çok iyi bir performans sergiledi ve ödül oyununu almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir