Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / 14 Şubat 2017 Survivor kim elendi
2017-survivor

14 Şubat 2017 Survivor kim elendi

Sponsorlu Bağlantılar


14 Şubat 2017 Survivor kim elendi

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen, takip edilen Survivor 2017 14 Şubat günü büyük bir heyecana sahne oldu. 11 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık ve 12 Şubat 2017 Survivor dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler 5 adayla ada konseyindeydiler. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan kişiler tarafından da birer ismin yazıldığı eleme gününde kimin eleneceği SMS oylaması sonucunda belli oldu.

Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler Survivor Erdi, Survivor Yiğit, Survivor Sadin, Survivor Elif Şadoğlu, Survivor Gökhan Gözükan eleme potasındaki isimlerdi. Survivor Erdi ve Survivor Sadin adada kalacaklarına emin olduklarını söylerken, Survivor Yiğit, Survivor Elif ise halkın kararına saygı duyacaklarını söyledir.

Peki “14 Şubat 2017 Survivor kim elendi

14 Şubat 2017 Survivor’dan elenen son isim Survivor Yiğit oldu. Survivor Yiğit‘in elenmesinin sebebi ise oyunlardaki kötü performansı ve oyun kazanmadaki şansızlığıydı. Survivor Yiğit adada geçirdiği günlerin kendisine büyük bir tecrübe kazandırdığı ve hayatına bundan sonra da en iyi şekilde devam edeceğini söyledi.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorumlar

  1. Bu gerćek demi off keşke erdi elense

  2. Keşke erdi girse bide bu gerçekmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir