Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Pasifik Yayınları / 7. Sınıf Pasifik Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları

7. Sınıf Pasifik Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar


7. Sınıf Pasifik Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları

2016 2017 Eğitim Öğretim yılının zor derslerinden birisi de hiç kuşkusuz 7. Sınıf İngilizce dersi. 7. Sınıf İngilizce dersinde öğrencilerimizin ne kadar zorlandığını ve aynı zamanda ne kadar da yardıma ihtiyacı olduğunun farkındayız. Biz de bu sebeple öğrencilerin derslerine yardımcı olması amacıyla “7. Sınıf Pasifik Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları” nı hazırladık. Kitabı incelediğimizde toplam 10 ünitenin olduğunu görüyoruz. Bu 10 Ünitenin de kendi içinde birçok etkinliği mevcut. Bazı etkinliklerin cevabını ise öğrencinin kendine göre yapması gerekiyor ama biz yine de örnek teşkil edecek cevapları hazırladık. “Ders Kitabı” nı kontrol ederken sitemizden yararlanmanız bizi mutlu edecektir ama her zaman aklınızda bulunsun ki bu sitedeki cevaplar kontrol amaçlı yazılmıştır. Sizin araştırıp bu ödevleri çözmenizi isteriz. 7. Sınıf’ta okuyan öğrencilerimize bu zor derste başarılar ve kolaylıklar dileriz.

İngilizce çalışma kitabı cevapları ise aşağıdaki linkimizdedir.

Sitemizde şu ana kadar birçok kitabı cevabı mevcut durumda. Cevaplamış olduğumuz kitaplardan bir tanesi de “7. Sınıf Sonuç Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı Cevapları” Amacımız öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve onlara yol göstermek. Kitapların cevaplarını sitemizde yayınlarken sayfa sayfa ve ünite ünite yayınlamaya çok dikkat ettik. Öğrencilerimizin dikkatini çekmek anlamında da sayfa numaralarını renklendirdik. Amacımız öğrencilerin bu yüzlerce sayfa arasında kaybolmasını engellemek. Bu cevaplara bakmadan önce sizin ödevinizi kendiniz yapmanızı isteriz. Ödevinizi yaptıktan sonra cevaplarınızı kontrol etmek veya cevaplarınızdan emin olmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hiçbir öğrencimizi tembelliğe alıştırmak istemiyoruz. Ancak bazı sorular var ki öğrencilerimiz bunların cevaplarını bulmakta çok zorlanıyorlar. Bazı sayfalar da bu cevapları maalesef doğru bir şekilde vermemektedir. Biz ise işinin ehli insanlar olarak bu konuda öğrencilere yardımcı olmayı amaç edinmiş insanlarız. Yeter ki öğrencilerimiz derslerine çalışsınlar, derslerinde başarılı olsunlar ve bir şeyler öğrenebilsinler.

Bazı zamanlar da velilerimizin sitemizi ziyaret ettiğini görüyoruz. Onlar da çocuklarına yardımcı olmak amacıyla internetten yararlanıyorlar. Onlarında sitemizde yorumlarını görmek bizi pek memnun edecektir. Sizden gelecek eleştiriler bizi çok daha iyi yerlere getirecektir. Tekrardan bütün öğrencilerimize derslerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz.

1
like
0
love
1
haha
1
wow
11
sad
29
angry


Sponsorlu Bağlantılar

28 Yorumlar

 1. Bizde akıllıyız yani

 2. akıllılarmış yok daha neler

 3. foto yokki 1. etkınllıkde yazmıyo

 4. bazı cevaplar yok bu ne

 5. tşk

 6. Ya benim istediğim konu yok ki burada yaaaaa

 7. 16. Etkinlik tam yazilmamiski
  Ama yinede teskrlr.

 8. Bazi yerler kolay ama bazıları zor mesela düşünce yazıları biz daha Türkçe yazmayı bilmiyoruz aq İngilizceyi nasıl yazak

 9. ben geberemmi lan tırşiklerr

 10. GÜZELMİŞ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir