Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Sınav

AUZEF Sınavına Girecek Öğrenciler Dikkat!

AUZEF sınavı 11-12 Ocak tarihleri arasında yapılacak. Sınava girecek öğrencilerin bu tarihleri kaçırmaması gerekiyor.

AUZEF Sınavına Girecek Öğrenciler Dikkat!

AUZEF Sınavlarını belki de daha önce duymuşsunuzdur. Duymayanlar ve bilmeyenler için ise şöyle küçük bir açıklama yapalım. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi anlamına geliyor. Türkiyedeki ilk ve tek eğitimi veren üniversite İstanbul Üniversitesi. 2009 yılından beri uzaktan eğitim veren İstanbul Üniversitesi ise şu ana kadar binlerce öğrenci mezun etti. Öğrenciler ise bu hizmetten çok memnun. İstanbul’a gitme imkanı ve şansı olmayan öğrenciler bu eğitim kapsamında üniversiteden mezun olup diplomalarını alabiliyorlar.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sınavına girecek öğrenciler ise başvurularını AKSİS modülü üzerinden yapabilirler. Öğrenciler AKSİS kullanıcı adı ve şifreleriyle bu modüle giriş yaptıktan sonra ilgili sınavları seçebilirler. Sınav giriş belgelerini ise üniversitenin resmi internet adresinden alabilirler.

Sınav Giriş Belgelerinizi Çıkarmayı Unutmayın

Sınav giriş belgelerinizi hazırladıktan sonra ise 11-12 Ocak tarihlerinde yapılacak sınavları beklemeniz gerekmektedir. Bu sınavlara eğer ki iyi bir şekilde hazırlanır ve yeterli notları alırsanız başarılı olabilirsiniz. Başarılı olabilmenin en önemli şartlarından bir tanesinin çalışmak olduğunu unutmamalısınız. Gireceğiniz AUZEF sınavlarında sizlere başarılar dileriz.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!