Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Biyografiler / Biyografiler

Biyografiler

Sponsorlu Bağlantılar

Biyografiler

Biyografi “öz geçmiş anlamına gelir.” Okuyucular okumuş oldukları kitap yazarlarının Biyografisini her daim merak eder. Okuduğu kitabı beğenmişse, o kitabı tekrar okuma isteği uyanmışsa ve yazarın diğer kitaplarını da okumak istiyorsa mutlaka ama mutlaka biyografisine de bakar.

Biz de evvel cevap ekibi olarak sitemizin kurulduğu günden bu yana 1000’den fazla yazarın, sanatçının biyografilerini hazırladık. Biyografiler hazırlanırken özgün ve sade olmasına, okuyucuların merak ettikleri konuları bulabilmesini dikkat ettik. Hazırlamış olduğumuz “biyografiler” de ise çok enteresan bilgilerin de olduğunu gördük. Fakat evvel cevap takipçileri hazırlanan biyografileri tek bir yayın altında görmek ve bu biyografilere çok kolay bir şekilde ulaşmak istiyorlar. Biz de siz değerli takipçilerimiz için 1000’den fazla sanatçının biyografisini tek bir yayın altında derledik. Biyografilerin alfabetik sırayla olması aradığınız sanatçıları yazarları daha kolay bulmanıza yardımcı olacaktır.

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

J

K

L

M

N

O

Ö

P

R

S

Ş

T

U

Ü

V

Y

Z

Sizde merak ettiğiniz, bu yayında bulunmayan sanatçılarımızın okumak istediğiniz biyografilerini bize yazın biz de yayınımıza ekleyelim. 

1
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry

Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir