Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Kitap Özetleri

Dağa Çıkan Arabanın Sırrı – Christie ve Agatha’nın Dedektiflik Bürosu Kitap Özeti Pip Murphy

Edebiyat severler Pip Murphy tarafından yazılan Dağa Çıkan Arabanın Sırrı – Christie ve Agatha’nın Dedektiflik Bürosu kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Pip Murphy Dağa Çıkan Arabanın Sırrı – Christie ve Agatha’nın Dedektiflik Bürosu Kitap Özeti

Dağa Çıkan Arabanın Sırrı – Christie ve Agatha’nın Dedektiflik Bürosu” 2024 yılında Ren Yayınlarından çıkan 144 sayfalık bir kitap. “Dağa Çıkan Arabanın Sırrı – Christie ve Agatha’nın Dedektiflik Bürosu” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Pip Murphy tarafından kaleme alınmış. “Dağa Çıkan Arabanın Sırrı – Christie ve Agatha’nın Dedektiflik Bürosu Özeti”ne birlikte bakalım.

Dağa Çıkan Arabanın Sırrı – Christie ve Agatha’nın Dedektiflik Bürosu Arka Kapak Yazısı

Christie ve Agatha, dedektifliğe meraklı iki kız kardeştir. Sırrını başarıyla çözdükleri ilk maceralarının ardından, yakın dostları Sir Arthur Conan Doyle’un da desteğiyle kendilerine bir dedektiflik bürosu kurarlar. Ancak onları bekleyen sıradaki gizem de ilki kadar zordur.

Genç bir girişimci olan Bay Alexander Junior’ın Ben Navis Dağı’na otomobiliyle çıkacağını öğrenen Christie ve Agatha, yanlarına anneleri ve arkadaşları Auguste’u da alarak bu heyecan dolu girişimi seyretmeye gider. Ancak genç adama yardımcı olan üç arkadaş, bu rekor girişimini engellemeye çalışan birileri olduğundan şüphelenir. Otomobilin tırmanışını sabote etmeye çalışan kişi kimdir ve üç küçük arkadaş, onu yakalayabilecek midir?

Pip Murphy tarafından kaleme alınan Dağa Çıkan Arabanın Sırrı – Christie ve Agatha’nın Dedektiflik Bürosu tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!