Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Evliliğe Hazır Olmanın İnsanın Yaşıyla Nasıl Bir İlgisi Vardır
Ödev Soruları

Evliliğe Hazır Olmanın İnsanın Yaşıyla Nasıl Bir İlgisi Vardır

Sponsorlu Bağlantılar


Evliliğe Hazır Olmanın İnsanın Yaşıyla Nasıl Bir İlgisi Vardır

  • Evlilik için belli bir yaş olgunluğuna sahip olması bazen alacakları evlilik kararını doğrudan etkileyebilmektedir. Mesela 23 yaşında biri daha evlilik için yaşının genç olduğunu yaşı 60 olan biri için artık evlilik için yaşının çok geç olduğunu düşünür. Bazıları iş hayatında yerini güvene almayı beklediğini ancak 35 yaşından sonra evlenmeyi düşündüğünü söyler. Bunun gibi birçok örnekte de görüleceği üzere evliliğe hazır olmakla yaşın ilginç bir ilişkisi vardır.

Faydalı Bilgi: “En güzel ninniler” insanı geçmişe götüren oradan bugüne bakmasını sağlayan ninnilerdir. Ninniler bizlerin küçüklüğüne dair her türlü anıyı gizleyen, o anıları bizler için depolayan ve bizlerin o güzel günlere ait duygularını yansıtan en önemli edebi türdürler. Bundan dolayı her çocuk için ninnilerin yeri başkadır. Bizler sizin için “en güzel ninniler”i derledik, bu ninnileri derlerken en önemli kaynakları taradık, taradığımız kaynaklardan seçtiğimiz “en güzel ninniler”den yaptığımız seçkileri bir başlık altında sizlere sunduk. Sizler de yörenize ait istediğiniz ninnileri bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu şekilde bu başlığı zenginleştirmiş oluruz. “En güzel ninniler” sizleri umarım en güzel duygulara taşırlar. Mutlulukla okumanız dileğiyle.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. Ben iki yıllık evliyim ve 25 yaşındayım severek evlendim ama bi türlü evliliğe alışamıyorum hep bekar hayatımı hayal ediyorum ve bi gün yine bakar olacağımı düşünüyorom daha doğrusu hayalini kuruyorum öyle ki çocuk bile istemiyorum bilmiyorum ruh halim çok kötü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir