Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Kitap Özetleri

Gitmeli miyim Kalmalı mıyım Kitap Özeti Hakan Mengüç

Edebiyat severler Hakan Mengüç tarafından yazılan Gitmeli miyim Kalmalı mıyım kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Hakan Mengüç Gitmeli miyim Kalmalı mıyım Kitap Özeti

Gitmeli miyim Kalmalı mıyım” 2021 yılında Destek Yayınlarından çıkan 280 sayfalık bir kitap. “Gitmeli miyim Kalmalı mıyım” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Hakan Mengüç tarafından kaleme alınmış. “Gitmeli miyim Kalmalı mıyım Özeti”ne birlikte bakalım.

Gitmeli miyim Kalmalı mıyım Arka Kapak Yazısı

Kusur bulanların yanında huzur bulamazsınız…

Dört bir yanımız, dünyanın kendi etrafında döndüğüne inanan narsislerle çevrili…

İşin garibi, bir narsise âşık olmak fazlasıyla kolay… Çünkü onlar üstün zekâları, manipülasyon kabiliyetleri ve karizmalarıyla yeryüzünün en çekici âşıkları… Ne yazık ki sevmek yerine, seviyor gibi yapabilme ustalıkları yadsınamayacak kadar güçlü…

Hakan Mengüç’ün kaleme aldığı GİTMELİ MİYİM KALMALI MIYIM adlı bu kitap romancılığın ezberlerini bozarak yepyeni bir okuma disiplini vaat etmesinin yanı sıra, narsisizmin gölgesinde yaşanan huzursuz ve mutsuz ilişkilerin psikolojik dehlizlerine inerek günümüz ilişkilerine ayna tutuyor.

Bu kitapta bir narsisin yarattığı alevlerle dolu sahte cennetten nasıl kaçabileceğinizin ve giderek yok edilmekte olan özgüveninizi nasıl geri kazanabileceğinizin ipuçlarıyla da karşılaşıyor olacaksınız. Çünkü bu sadece bir roman değil, aynı zamanda bir kurtuluş yolu…

Aleyna ve Ertan’ın “aşk gibi” görünen savaşında kendinizden çok şey bulacaksınız.

Hakan Mengüç tarafından kaleme alınan Gitmeli miyim Kalmalı mıyım tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!