Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Karikatürcünün topluma kurduğu iletişimle kişilerin birbiri ile iletişimi arasında nasıl bir fark vardır?
Ödev Soruları

Karikatürcünün topluma kurduğu iletişimle kişilerin birbiri ile iletişimi arasında nasıl bir fark vardır?

Sponsorlu Bağlantılar


Karikatürcünün topluma kurduğu iletişimle kişilerin birbiri ile iletişimi arasında nasıl bir fark vardır?

Karikatürcüler her şeyi karikatürize ederek genellikle de mizah yoluyla anlatma yoluna giden sanatçılardır. Oysa güdnelik hayatın sıradan insanları genellikle çevrelerindeki olayları sade sıradan bir anlatım tekniğiyle aktarırlar. Karikatürcülerin farklı bakış açıları mizah yetenekleri onları ayrı bir yere koydurmaktadır.

Faydalı Bilgi: “Atasözlerinin hikayesi” okuyan herkesin ilgisini çekecek ve geçmiş ile bugün arasında bir köprü vazifesi görecek niteliktedir. “Atasözlerinin hikayesi”ni okudukça ve araştırdıkça hem geçmiş zamanın yaşam kültürünü hem de bugün bile bizlere nasıl yol gösterdiklerini göreceğiz. Bu yüzden evvel cevap sitesi olarak bizler sizin için sitemizde böyle bir yer açmayı ve bulduğumuz kadar “atasözünün hikayesi”ni sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Umarım bu çalışmamız sizlere yardımcı olacak hoşunuza gidecektir. Günümüzde gittikçe artan geçmiş kültüre ait araştırmalar sonucu birçok atasözü derlenmeye devam etmektedir. Sizler de bildiğiniz “atasözleri hikayeleri”ni bizlere göndererek sitemizde yayımlanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ileriye yönelik herkesin faydalanabileceği bir arşiv oluşturabiliriz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir