Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Kitap Özetleri

Ramazan ve Çocuk Kitap Özeti Esra Korkmaz

Edebiyat severler Esra Korkmaz tarafından yazılan Ramazan ve Çocuk kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Esra Korkmaz Ramazan ve Çocuk Kitap Özeti

Ramazan ve Çocuk” 2023 yılında Kapı Yayınlarından çıkan 256 sayfalık bir kitap. “Ramazan ve Çocuk” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Esra Korkmaz tarafından kaleme alınmış. “Ramazan ve Çocuk Özeti”ne birlikte bakalım.

Ramazan ve Çocuk Arka Kapak Yazısı

Kişiliğin geliştiği ve karakterin temellerinin atıldığı küçük yaşlarda çocuklarımıza dini eğitimi en güzel şekilde anlatmak biz ebeveynlerin asli görevidir. Çocuklarımızın dünyasında kalıcı izler bırakabilmek için önce yetişkinlerin iyi örnek olması ve çocuklarla empati kurması önemlidir. Gözümüzün nuru evlatlarımızın ramazan ayının heyecanını, coşkusunu, oruç tutmanın bizlere verdiği huzur, mutluluk, sabır ve şükür duygularını anlamaları için onlarla kaliteli bir iletişim içerisinde olmalıyız.
“Ramazan ve Çocuk” kitabı, olumlu pekiştireçler kullanılarak “Sevdirerek Din Eğitimi” metoduyla, oruç tutmanın güzelliğini ve İslam’ın şartlarını yerine getirebilen Müslüman çocuklar yetişsin diye hazırlandı.
Bu kitap; samimi anlatımı, sıcacık çizimleri, eğlenceli ve öğretici etkinlikleriyle “Nerede o eski ramazanlar…” demeden çocuk tadında ve heyecanında ramazanı kolayca anlatmanıza ve birlikte dolu dolu yaşamanıza yardımcı olacaktır.
Dinimizi merak eden koca yürekli çocuklara…

Esra Korkmaz tarafından kaleme alınan Ramazan ve Çocuk tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
1
unlike
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!