Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Yaşadığınız bölgede yaz ve kış mevsimlerinde görülen hava sıcaklığı günlük yaşamınızı nasıl etkiliyor
Ödev Soruları

Yaşadığınız bölgede yaz ve kış mevsimlerinde görülen hava sıcaklığı günlük yaşamınızı nasıl etkiliyor

Sponsorlu Bağlantılar


Yaşadığınız bölgede yaz ve kış mevsimlerinde görülen hava sıcaklığı günlük yaşamınızı nasıl etkiliyor

  • Çok farklı etkileri olmaktadır. Çok yağmurlu günlerde şemsiyeyle çıkıyorum. Yazın sıcak olduğunda kısa kollu tişörtler giyiyorum. Kışın çok soğuk olduğunda atkı bere kaşkol ve de mont giyiyorum. Bu şekilde mevsimler ve günün hava sıcaklıkları günlük hayatımı etkilemektedir.

Faydalı Bilgi: “Dil ve anlatım” bir insanın kendisini ifade etmesi ve kullanmış olduğu dili, edebiyatını bilmesi bakımından hayati önem taşımaktadır. “Dil ve anlatım” bize insanlarla olan konuşmalarımızda önemli avantajlar sunar. “Dil ve anlatım”ı iyi olan insan çok iyi bir şekilde dile hâkim olur. Dile hâkim olan insan çok daha iyi bir şekilde iletişim kurma şansına sahip olur. Bu insanlar gerek iş dünyasında gerekse de günlük yaşamlarında başarıyı yakalarlar. Bundan dolayı her vatandaşın ya da kişisel gelişime önem veren herkesin “dil ve anlatım” konusunda kendisini geliştirmesi gerekir. Bu sitede “dil ve anlatım” ile ilgili her türlü materyale ulaşma şansına sahip olacaksınız. Umarım ilginizi çeker.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir