Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Ağaçların Kesilmesi İle İlgili Fıkra

5. Sınıf MEB Yayınları Çalışma Kitabı Kızılay Etkinlik Soruları ve Cevapları

Ana Sayfa / Sorularınız / Yaşadığınız Şehrin Gelişimini Anlatan Deneme
Ödev Soruları

Yaşadığınız Şehrin Gelişimini Anlatan Deneme

Sponsorlu Bağlantılar


Yaşadığınız Şehrin Gelişimini Anlatan Deneme

Ben Tekirdağ’da yaşıyorum. O kadar gelişiyor ki Tekirdağ bazen ona ayak uydurmakta zorlanıyorum. Bir yanda Tekirdağ ulaşım yollarının merkezinde olması bir yanda da limanları, üretimin lokomotifi olan fabrikaları ile gün geçtikçe gelişmekte. Her gün Türkiye’nin her yerinden her gün yüzlerce aile Tekirdağ’a göç etmekte. Bu da hızlı bir büyümenin olmasını sağlamakta. Bunun yanında hizmet sektöründeki birçok yatırım sonucu memurların akınına uğramış durumda. Tekstil ve elektronikte Türkiye’nin dev firmaları bu bölgede olduğundan sanayileşme de günden güne gelişmektedir. Bu şekilde olan büyüme sonucu insanların alım gücü yükseldiğinden eğlence sektörü de gelişme göstermektedir.

Tekirdağ, konserlerle, festivallerle ve spor müsabakalarıyla da diğer illerin akınına uğramaktadır. Bu da şehrin gelişmesini sağlayan başka bir faktördür.

Not: Hayatımız sınavlarla geçiyor. Sınavları geçmeden ne gelecek adına planlar yapabiliyoruz ne de yaşadığımız günden bir keyif alabiliyoruz. Çünkü aklımızın bir yerinde ne yazık ki hep sınavlar var. Sınav stresi birçok kişiyi olumsuz etkilemekte hatta bazı kişilerde ciddi hastalıklara sebep olmaktadır. Bizler bu yükü azaltmak ve öğrencilerimizin ders ve sınavlarındaki başarılarını arttırmalarını sağlamak için “online test çöz” başlığı altında bir çok derse ait sınıf sınıf testler yayımladık. Hiçbir yerde olmayan ve orijinal olan testleri çözerek sizler de gireceğiniz sınavlara ve derslere daha iyi hazırlanabilirsiniz. Bu çalışmalar sizlerin hayatında ufak da olsa yararlar sağlayacaksa ne mutlu bize. Umarım “online test çöz” taktiği ile her sınavdan başarılı olursunuz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir