Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
8. Sınıf Yazılı Soruları

8. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları

8. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları” için aşağıdaki yayınımızı inceleyebilirsiniz.

8. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları

Ortaokulu bitirmek üzere olan değerli 8. sınıf öğrencileri, yıllardan beri bildiğiniz tanıdığınız sitemize hoş geldiniz 🙂 Bu sene sizler için zor bir sene. Sadece yazılılar değil liseye geçiş sınavlarına da geçeceksiniz. Hayatımız sınav oldu dediğinizi duyar gibiyiz. Evet hayatta başarılı olmak istiyorsak çok ders çalışmalı ve sınavlardan da yüksek not olmalıyız. Yazılardan alacağınız yüksek notlar hem liseye geçişte hem de kişisel mutluluğunuzda sizler için önemli bir yere sahip. Umarız ki hazırlamış olduğumuz bu 8. Sınıf yazılı soruları ve cevaplarını beğenirsiniz. Eğer eklememizi istediğiniz bir ders olursa hiç çekinmeden yorum yazın biz de sizler için o dersin yazılı sorusunu hazırlayalım.

8. sınıf için hazırlanan yazılı soruları ve cevapları aşağıdaki linktedir, umarız ki sizlere yardımcı olur.

1. Dönem Yazılı Soruları

2. Dönem Yazılı Soruları

8. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz. 

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

3 Yorum

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close