Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Kitap Özetleri

Ağacından Düşen Minik Kozalak – Tabia Masalları Kitap Özeti Hilal Yalçıntaş Simitçi

Edebiyat severler Hilal Yalçıntaş Simitçi tarafından yazılan Ağacından Düşen Minik Kozalak – Tabia Masalları kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Hilal Yalçıntaş Simitçi Ağacından Düşen Minik Kozalak – Tabia Masalları Kitap Özeti

Ağacından Düşen Minik Kozalak – Tabia Masalları” 2024 yılında Yazardan Direkt Yayınlarından çıkan 20 sayfalık bir kitap. “Ağacından Düşen Minik Kozalak – Tabia Masalları” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Hilal Yalçıntaş Simitçi tarafından kaleme alınmış. “Ağacından Düşen Minik Kozalak – Tabia Masalları Özeti”ne birlikte bakalım.

Ağacından Düşen Minik Kozalak – Tabia Masalları Arka Kapak Yazısı

Hilal Yalçıntaş Simitçi, Yazardan Direkt Yayınevinden çıkan Ağacından Düşen Minik Kozalak kitabında çocuklara umudu, hayatta kötü şeyler yaşansa da her şeyin yoluna gireceğini ve anıların değerleriyle hayata devam edileceğini Minik Kozalak’ın öyküsü ile anlatıyor.

Yazardan Direkt Yayınlarından çıkan Minik Kozalak’ın bu öyküsü, hem çocuklara masal yoluyla umutlarını taze tutmayı öğretiyor hem de yetişkinler için kitaba yerleştirilen rehber metinle çocuklara nasıl yaklaşılması gerektiğini anlatıyor. Hem çocuklar hem yetişkinler için rehber niteliğinde bir kitap Ağacından Düşen Minik Kozalak.

“Kuşlar nasıl uçar?” diye sordu Minik Kozalak gökyüzüne bakarak. Kendini bildi bileli hep böyle meraklı olmuştu. Babası gibi kocaman gözlerinde tatlı ve hevesli bir telaş vardı o gün. Gözünü gökyüzünden alamıyordu.

Hilal Yalçıntaş Simitçi tarafından kaleme alınan Ağacından Düşen Minik Kozalak – Tabia Masalları tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!