Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Kitap Özetleri

Beden Şifresi Kitap Özeti Bradley Nelson

Edebiyat severler Bradley Nelson tarafından yazılan Beden Şifresi kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Bradley Nelson Beden Şifresi Kitap Özeti

Beden Şifresi” 2024 yılında Omega Yayınlarından çıkan 472 sayfalık bir kitap. “Beden Şifresi” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Bradley Nelson tarafından kaleme alınmış. “Beden Şifresi Özeti”ne birlikte bakalım.

Beden Şifresi Arka Kapak Yazısı

Bedenin doğal iyileşme gücünü uyandırmaya dair, çığır açan, güçlü bir yaklaşım!

Beden Şifresi, bütünsel şifa için devrim niteliğinde bir yöntem! Enerji tıbbı alanında dünyaca ünlü bir uzman olan ve uzun yıllardır insanlara çok faydalı şifa yöntemleri öğreten Dr. Bradley Nelson, bedenin kendi kendini iyileştirebildiğini ve daha sağlıklı, daha dengede olmak için neye ihtiyacı olduğunu bildiğini iddia ediyor ve bu yönteme dair tüm detayları ilk kez Beden Şifresi’nde paylaşıyor!
Beden Şifresi, bedende dengesizlik ve hastalık yaratan ve fiziksel, zihinsel ve duygusal sorunlarımızın temel nedenleri olan altı alana dikkat çekiyor: Enerjiler, Devreler ve Sistemler, Toksisite, Beslenme ve Yaşam Tarzı, Yanlış Hizalanmalar ve Patojenler. Beden Şifresi yöntemi ile binlerce insan, bedenlerindeki ve hayatlarındaki dengesizlikleri tespit edip salıvererek bedenlerinin doğuştan gelen iyileşme gücünü harekete geçirdi. Siz de yapabilirsiniz!
İyileştirme sanatı, eskiden son derece eğitimli profesyonellerle sınırlıydı ama artık öyle değil. Son yıllarda etkili ve basit doğal şifa yöntemleri ortaya çıktı. Bu yeni iyileştirme ve dönüştürme yollarının kaynağı, Batı tıbbı değil. Bu yenilikçi yöntemler, başka bir kimyasal ilaca veya yeni bir cerrahi yaklaşıma dayanmak yerine kuantum fiziğinin, nörobiyolojinin ve epigenetiğin yeni yaklaşımlarından besleniyor. Sonunda insan bedenini, gerçekte olduğu gibi, oldukça karmaşık bir enerji alanı olarak ele almaya başlıyoruz.

Bradley Nelson tarafından kaleme alınan Beden Şifresi tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!