Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Bakan Ziya Selçuk’tan LGS Kararı!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Liseye Geçiş Sınavı olan LGS sınavı hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Liseye Geçiş Sınavı (LGS) iptal edilecek mi? Atılan iddialar doğru mu? İşte haberimizin detayları…

Bakan Ziya Selçuk’tan LGS Kararı!

Liseye Geçiş Sınavı LGS 6 Haziran 2021 tarihinde başarılı bir şekilde gerçekleştirilmişti. Sınav sonrası bir çok lise hayali kuran genç ile sohbet etme fırsatımız olmuştu ve onlara sınavın zor olup olmadığını sormuştuk. Genel olarak öğrenciler, sınavın orta ve zor derecede olduğunu söylemişlerdi.

Sınavın ardından bazı iddialar ortaya atılmaya başlandı. Bazı kişiler sınavın çok zor olduğunu ve müfredat dışı konuların sınavda olduğunu aynı zamanda Liseye Geçiş Sınavı olan LGS’nin iptal edilmesi gerektiğini savunmuştu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bu konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Sınavın İptal Olması Söz Konusu Bile Olamaz!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bugün yaptığı açıklamada, yapılan bu iddiaların kesinlikle asılsız olduğunu aynı zamanda Liseye Geçiş Sınavı’nın (LGS) iptalinin söz konusu bile olmadığını söyledi.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!