Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

MEB’ten Kurban Bayramı Mesajı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tüm vatandaşlarımızın ve tüm Müslüman Aleminin Kurban Bayramı’nı kutladığı bir yazı paylaştı. Kurban Bayramı’nı kutlarken aynı zamanda vatandaşlarımızı uyardı. İşte haberimizin detayları…

MEB’ten Kurban Bayramı Mesajı

Bayramlarda bizler en içten duygularımızla akrabalarımıza veya sevdiğimiz insanların yanına gideriz. Ülke olarak en değerli kültürlerimizden ve adetlerimizden biri budur. Kovid-19 hayatımıza girdiği günden beri tam olarak bunları yapamasak da salgının etkileri azalırken tekrar bayramlaşmaya gitmek salgını olumsuz etkileyeceğinden dikkat etmemiz önem taşıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı’ da (MEB) bugün sosyal medya hesaplarından Kurban Bayramı mesajı paylaştı, bayramı kutlarken aynı zamanda tedbirlere uymamız için uyardı. Paylaşılan mesajın tamamı ile şöyleydi ; ”Daha nice bayramları sağlıkla sarılarak kutlayabilmek, çocuklarımıza güzel anılar bırakabilmek için lütfen bu bayramda da salgın tedbirlerine uyalım. #KurbanBayramı’mız kutlu olsun.”

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’ta Bayram Mesajı Yayınladı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk paylaştığı mesajda “paylaştıkça.. Öğrenecek çocuklarımız; yardımlaşmanın, akrabalığın, komşuluğun, sıcaklığını ve mutluluğunu… Nicelerine sağlıkla, barışla ve huzurla… Bayramınızı kutluyorum. Ziya Selçuk” dedi.  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk geçtiğimiz haftalarda okulların yüz yüze eğitime başlaması içinde vatandaşlarımıza dikkat edin çağrısı yapmıştı.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!