Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Salyangozların Cinsiyetini Nasıl Öğreniriz

erkeklerinki mavi kadınlarındaki pembe olan ve her vatandaşa verilen resmi belgenin en üstünde Türkiye cumhuriyeti ibaresinin altında ne yazar

Ana Sayfa / Sorularınız / Barış Niçin Daha Hayırlıdır
Ödev Soruları

Barış Niçin Daha Hayırlıdır

Sponsorlu Bağlantılar


 Barış Niçin Daha Hayırlıdır

  • Barış her zaman için hayırlıdır. Çünkü barışın olduğu gözyaşı yoktur. Gülmek eğlenmek hoşgörü ve kardeşlik vardır. Huzur vardır. İnsanların düşmanca birbirlerini öldürmesi değil insanca bir şeyleri paylaşmaları vardır. Bu yüzden barış daha hayırlıdır.

Faydalı Bilgi: Her insan ayrı bir “hikâye” barındırır içinde. Her insanın kendine gör bir yaşam öyküsü kendine göre bir gelecek planı ve düşler dünyası olması ortaya çok farklı yaratıcı düşünceler çıkarır. İnsanlar bazen günlük hayatta karşılaşılan bir sorunu, bazen dünyayı algılarını bazen de aşklarını “hikâye” şeklinde kağıda dökerler. Bu “hikâye”ler okurun gözünden her okunduğunda yeniden can bulan üretimlerdir. Bundan dolayı geçmişte de günümüzde de “hikâye” yazma ve “hikâye” okuma her zaman aynı derecede önemli olacaktır. Sizler evde yaptığınız “hikâye” yazma denemeleri sonucu ortaya koyduğunuz ürünleri bizlere göndererek onların yayımlanmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizde yer alacak “hikâye”ler hem özgün olmuş olacak hem de sonsuza dek okurla buluşma yolunu bulmuş olacaktır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir