Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Kitap Özetleri

Başka Zaman Kütüphaneleri Kitap Özeti Zoran Zivkovic

Edebiyat severler Zoran Zivkovic tarafından yazılan Başka Zaman Kütüphaneleri kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Zoran Zivkovic Başka Zaman Kütüphaneleri Kitap Özeti

Başka Zaman Kütüphaneleri” 2023 yılında Kapı Yayınlarından çıkan 256 sayfalık bir kitap. “Başka Zaman Kütüphaneleri” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Zoran Zivkovic tarafından kaleme alınmış. “Başka Zaman Kütüphaneleri Özeti”ne birlikte bakalım.

Başka Zaman Kütüphaneleri Arka Kapak Yazısı

Ünlü Sırp yazar Zoran Zivkoviç, 2003 Dünya Fantezi ödüllü mozaik romanı Başka Zaman Kütüphaneleri’nde okurlarını kitaplar ve kütüphaneler üzerine eğlenceli bir maceraya çağırıyor.
Bir yazar, bir internet kütüphanesinde henüz yazmadığı kitapların da listelendiğini görse ne yapar? Ya da posta kutusunda kendiliğinden beliren dev ciltlerle evine bir Dünya Edebiyatı Kütüphanesi kurmak zorunda kalan biri? Peki ya siz, dünyaya gelmiş bütün insanların biyografilerinin bulunduğu bir kütüphaneye rastlasanız ne yapardınız? Bütün kitapları içinde barındıran tek bir kitabınız olsa veya bir arkadaşınız size yok edilmesi imkânsız, peşinizi de asla bırakmayan bir kitap armağan etse?
Sıradışı bir hayal gücünün eseri olan Başka Zaman Kütüphaneleri, postmodern fantezi türünün unutamayacağınız bir örneği.

Zoran Zivkovic tarafından kaleme alınan Başka Zaman Kütüphaneleri tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!