Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Kitap Özetleri

Doğanın Kudreti Kitap Özeti Jane Harper

Edebiyat severler Jane Harper tarafından yazılan Doğanın Kudreti kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Jane Harper Doğanın Kudreti Kitap Özeti

Doğanın Kudreti” 2023 yılında Kapı Yayınlarından çıkan 256 sayfalık bir kitap. “Doğanın Kudreti” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Jane Harper tarafından kaleme alınmış. “Doğanın Kudreti Özeti”ne birlikte bakalım.

Doğanın Kudreti Arka Kapak Yazısı

Bir dedektif Aaron Falk romanı

Beş iş arkadaşı çalıştıkları şirketin düzenlediği doğa yürüyüşüne gitmek zorunda kalır, çantalarını gönülsüzce sırtlarına geçirip çamurlu patikada ormanın içlerine doğru yola çıkarlar. Fakat bu beş kadından birisi geri dönmeyecek, kalan dörtlü ise yaşananlara dair birbirinden farklı hikâyeler anlatacaktır. Federal Ajan Aaron Falk ise Avustralya yabanının herkesten uzak derinliklerine kadar girmek zorunda kalacağı bu soruşturmada dağların sakladığı sırları keşfedecek ve rekabetin, dostluğun, şüphenin, ihanetin birbirine girdiği bir düğümü ortaya çıkaracaktır.

Sinemaya da uyarlanan Kurak’ın her romanıyla çoksatanlar listelerine giren ödüllü yazarı Jane Harper, ince ince işlediği gizemiyle Doğanın Kudreti’nde o meşum soruyu yöneltiyor okura: Beraber çalıştığınız insanları aslında ne kadar iyi tanıyorsunuz?

“Zekâ fışkıran, gerilim saçan bir kitap.” –A. J. Finn

“Romandaki tüm karakterler istisnai bir giriftliğe sahip olacak biçimde tasarlanmış, özellikle de Aaron Falk… Alışıldık bir dedektiften çok daha fazlası olan, düşünceli ve şefkatli Falk kitabın ahlaki pusulası.” –New York Times Book Review

“Hayatta kalmaya dair nefes kesici bir hikâye… Harper bir kere daha dikkate alınması gereken kudretli bir hikâye anlatıcısı olduğunu gösteriyor.” –Publishers Weekly

Jane Harper tarafından kaleme alınan Doğanın Kudreti tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!