Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Büşra Küçük Kötü Çocuk 3 Kitap Özeti

Büşra Küçük Kötü Çocuk 3 Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Büşra Küçük Kötü Çocuk 3 Kitap Özeti

“Kötü Çocuk 3” 2016 yılında Ephesus Yayınlarından çıkan 448 sayfalık bir kitap. “Kötü Çocuk 3″ün yazarı Büşra Küçük Türk Edebiyatının gelecek vadeden kadın yazarlarındandır. Büra Küçük  Kötü Çocuk 3 kitabında diğer Kötü Çocuk kitabının serisini devam ettiriyor. “Kötü Çocuk 3” romanında ailelerine benzemek istemeyen iki gencin, Meriç ve Kayla’nın hikayesini anlatıyor.

Büşra Küçük’ün “Kötü Çocuk 3” tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

“Kötü Çocuk 3” romanından küçük bir bölüm

********************

Ellerimi yalandan havaya kaldırıp, yapmacık bir sesle “He-yo!” dedim.

Doğum günümde olacakları düşünmek ağzımda ekşi bir tat yaratıyordu. Meriç’le birlikte olmayı hayal edemi­yordum. Kıyafetlerimizi üstümüzden çıkararak birbiri­mizi görmeyi… Yanaklarımın kızardığım hissettiğimde başımı eğip eteğimle oynamaya başladım.

Öğleden sonrası sabahkinden daha hızlı geçti. Okuldan ayrılıp bir taksiye atladım ve babama mesaj yazıp, biraz geç döneceğimi haber verdim. Bugün hava önceki günler gibi güneşli değildi. Yağmur atıştırmaya başlamıştı. Taksi­nin içinde kot ceketimin düğmelerini iliklerken, şoförü so­kağın içine girmeye ikna etmeye çalıştım ama adam inat­çıydı. Beni sokağın başında bıraktığında parasını uzatıp, suratına bakmadan aşağı indim ve koşmaya başladım. Ne kadar hızlı koşarsam koşayım ıslanmıştım.

Meriç kapıyı açtığında kaşlarımı havaya kaldırdım. “İki gün peş peşe ıslanmış haldeyim ha?”

Bir adım geri çekilip bana yer açtı. “Ne bu halin?”

“Taksi şoförü bu sokağa girmemeye yeminli gibiydi.”

“Şikâyet edelim.”

“Önemli değil.”

Kapıyı kapatıp çantamı yere bıraktım. Yeniden onun yüzüne baktığımda, sabahki kadar huysuz olup olmadı­ğım tartıyordum. “Seni öpmemi ister gibi bakıyorsun.”

“Aslında hiç öyle bir şey düşünmüyordum.” Elimi tu­tup, “Seni kurutalım,” diyerek beni banyoya doğru sü­rüklemeye başladı. Banyoya geldiğimizde kapıyı açıp içeri girmem için bekledi.

********************

0
like
0
love
0
haha
0
wow
2
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

7 Yorumlar

  1. ya ohaa bayılıyorum bu kıtaba sankı annem yemın etmıs almıcam die 1i var 2si var ama 3ü yok almıo kadın napm nolur bana gonderın bıtane kazımkarabekır oratokulu 7.sınıf 7e gamze yıldırım.. büşra abla nolurrr

  2. Seri güzel gidiyor yalniz bati gibi belden assagiya girmeyin

  3. Wattpad prensesesinhunlugunden

    1i var 2si var ama 1inden. Hiçbir halt anlamadığım icin 2sini okumadım hem sefiyom hem anlamıyorum ay sjdhhddj

  4. Kitabı okumak sadece 3 günümü aldı 1 ve 2 bitti ygs ye çalışmak yerine kitabı okuyorum öyle bir bağımlısı oldum

  5. Her kitabın kendine göre özellikleri vardır. Ve her yazar da emek verir fakat.. Tecavüzü meşrulaştırma, kadını küçük düşürme konusundan bu kitap biraz daha düşük gözümde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir