Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Collen Oakley Benden Sonra Kitap Özeti

Collen Oakley Benden Sonra Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Collen Oakley Benden Sonra Kitap Özeti

“Benden Sonra” Yabacı Yayınlarından 2016 yılında çıkan 392 sayfalık bir kitap. “Benden Sonra” kitabını Güneş Becerik Demirel’in kusursuz çevirisiyle okuyoruz. Collen Oakley “Benden Sonra” kitabında çok az ömrü kalan Daisy adında genç bir kadının dokunaklı yürekleri ısıtan benzersiz hikayesini okuyoruz.

Collen Oakley Benden Sonra kitabı tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Collen Oakley Benden Sonra kitabından küçük bir bölüm

********************

Artık ölüm döşeğinde olduğumdan, gökyüzü gözüme daha geniş görünmeye başlamıştı. Veya belki de kendimi daha küçük hissediyordum. Belki de insan ölüm döşe­ğinde olsun ya da olmasın, durup yukarıda uzanan mavi enginliğine baktığında kendini ister istemez ufacık ve önemsiz hissediyordu. Evrenin heybeti karşısında kendi hayatının ne kadar anlamsız olduğunu fark edip bu yü­celiğin altında eziliyordu.

Yüzümü güneşe çevirdim ve tenimi ısıtmasının key­fini çıkardım. Gözlerimi kapadım ve Kayleigh ile pay­laştığımız banka sırtımı dayadım. Köpek parkı oldukça kalabalıktı. İnsanlar kış boyunca hareketsiz kalmalarının acısını çıkarıyorlar ve havanın düzeldiği ilk hafta sonu­nun keyfini çıkarıyorlardı.

“Güzel bir kız; şehirli ve modem bir havası var/’

Gözlerimi açıp Kayleigh’nin başını çevirdiği yöne baktım. Bahsettiği kız ufak tefekti. Askılı beyaz bir atlet ve dar bir kot pantolon giymiş, boynuna desenli bir eşarp sarmış, başma bir fötr şapka geçirmişti. Tasmasmdan tut­tuğu ve pitbull kırmasına benzeyen iri bir köpek gezdi­riyordu.

“Fazla modem,” dedim. “Ayrıca çok genç görünüyor.”

********************

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir