Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

DGS Ek Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercihleri bugün gece bitecek. Peki Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercihleri sonuçları ne zaman açıklanacak ?

DGS Ek Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Bildiğimiz gibi Dikey Geçiş Sınavı (DGS) Ek tercihleri geçtiğimiz hafta başlamıştı. Geçen hafta başlayan Dikey Geçiş Sınavı (DGS) Ek tercihler bu gece kapanacak. Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercihi yapmayan ve yapacak olan öğrencileri için buda son bir uyarı olmuş olsun. Tercihler bugün Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM)’ nin sistemine yüklenecek.

Tekrar hatırlatmakta fayda var Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercihi yapacak olan öğrencileri EK Tercih ücreti olan 20 TL’ yi Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM ödeme sayfasından yapmaları gerekiyor. Aksi taktirde Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercihi yapan öğrencini tercihleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ek Tercih Sonuçlarının Bir Hafta İçinde Açıklanacağını Düşünüyoruz

Bu konuda hakkında henüz bir açıklama yapılmadı ama yukardaki başlıkta da söylediğimiz gibi Dikey Geçiş Sınavı Ek Tercihleri bu gün kez alınıp, en geç bir hafta içinde açıklanacağını düşünüyoruz.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!