Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Kitap Özetleri

Güzel Şeyler Zaman Alır Kitap Özeti Seda Eroğlu

Edebiyat severler Seda Eroğlu‘un yazmış olduğu Güzel Şeyler Zaman Alır kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Seda Eroğlu Güzel Şeyler Zaman Alır Kitap Özeti

Güzel Şeyler Zaman Alır” 2019 yılında Destek Yayınlarından çıkan 144 sayfalık bir kitap. “Güzel Şeyler Zaman Alır” kitabı Türk Edebiyatı’nın usta ve popüler yazarlarından olan Seda Eroğlu tarafından kaleme alınmış. “Güzel Şeyler Zaman Alır Özeti”ne baktığımızda ise güzel şeyler için çokça emek verilmesinin gerektiğinin anlatıldığını görüyoruz.

Kitaptan Küçük Bir Bölüm

Ben, Bahar…

Başka Bir Baharda Başka Bir Hayata Uyanan Bahar

Hiçbir kitaba başlarken bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum. İlk cümleleri toparlamaya çalışmak, sağlam bir dostluğun temellerini atmanın zorluğunu anımsatıyor. Kim bilir belki de bu kitapla her za­man kalbine dokunmayı başarabilen görünmez bir dost olmayı plan- lıyorumdur ya da yannın diğer günlerinden farklı bir gün olması için ufak bir dokunuşa ihtiyacın vardır da o dokunuş için beni bekliyor- sundur, şimdilik bilmiyorum. Sebebi her he olursa olsun bu sohbeti noktaladığımızda, hayatında bir yere iz bırakmış olmayı diliyorum.

Ve işte gözlerim son kez şöminenin kıvılcımlarına, terasın bü­yük camlarından içeri sızan ay ışığına, kahve fincanımın boşalan kısmına takılıp cümlelere sığmıyor ve yolculuğumuz başhyor.

Bense yıllardır yolda gibiyim

Yıllardır yol almış ama hiç yorulmamış gibi…

Gerçek mutluluğu^ arayışta olduğunu keşfettiğimden beri yo­rulmuyorum yürümekten. Her adımımı bir öncekinden hevesle atıp yine bir öncekinden daha derinlere iniyorum. Ben arayışın kendini, aradığım şey için yolda olmayı seviyorum.

Yaşı kadar yaşanmışlığı olanlardan mıyım diye düşündüğüm zamanlarda heybemi boşaltıyorum önüme. Hayat yolculuğunda biriktirdiklerime bakıyorum.

Seda Eroğlu’ nun kaleme aldığı Güzel Şeyler Zaman Alır tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close