Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Hangi durumlarda eûzü besmele çekildiğini araştırınız

Hangi durumlarda eûzü besmele çekildiğini araştırınız

Sponsorlu Bağlantılar


Hangi durumlarda eûzü besmele çekildiğini araştırınız

Evvel cevap kurulduğu ilk günden itibaren özgün bir web sitesi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Öğrencilerimizden gelen soruları, sınıf düzeylerine uygun olarak, en kısa ve hızlı bir şekilde cevaplıyoruz. İstiyoruz ki öğrencilerimiz internette araştırma yaparken doğru bilgiye ulaşabilsinler. Bu sene de kitap cevaplarının yanı sıra sizden gelen soruları da cevaplamaya devam ediyoruz.

Bu yayınımızda ise cevaplayacağımız dersin kategorisi:  “4. Sınıf İlke Yayınları Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Cevapları” olacak. Soruları cevaplarken ise önce sizden gelen soruyu yazacak daha sonra ise cevabını vereceğiz. Şimdi lafı daha çok uzatmadan sizden gelen sorunun cevabını vermeye çalışalım.

SoruHangi durumlarda eûzü besmele çekildiğini araştırınız.

  • Cevap: Euzu besmele, “Eûzü billâhi mine’ş-şeytâni’r-racîm, Bismillahirrahmânirrahîm” şeklinde söylenir.Günlük hayatta birçok durumda euzu besmele çekeriz. Yemek yemeden önce, camiye girerken, hayırlı sonuçlanmasını istediğimiz işlerden önce ve Kuran okumaya başlarken euzu besmele çekeriz.
32
like
106
love
11
haha
7
wow
20
sad
42
angry


Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorumlar

  1. bu cevaplar çok iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir