Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Kitap Özetleri

Hezarfen Ahmet Çelebi – Uçurtma Müzesi ve Hezarfen’in Kanatları Kitap Özeti Eda Bildek

Edebiyat severler Eda Bildek tarafından yazılan Hezarfen Ahmet Çelebi – Uçurtma Müzesi ve Hezarfen’in Kanatları kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Eda Bildek Hezarfen Ahmet Çelebi – Uçurtma Müzesi ve Hezarfen’in Kanatları Kitap Özeti

Hezarfen Ahmet Çelebi – Uçurtma Müzesi ve Hezarfen’in Kanatları” 2024 yılında Genç Hayat Yayınlarından çıkan 160 sayfalık bir kitap. “Hezarfen Ahmet Çelebi – Uçurtma Müzesi ve Hezarfen’in Kanatları” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Eda Bildek tarafından kaleme alınmış. “Hezarfen Ahmet Çelebi – Uçurtma Müzesi ve Hezarfen’in Kanatları Özeti”ne birlikte bakalım.

Hezarfen Ahmet Çelebi – Uçurtma Müzesi ve Hezarfen’in Kanatları Arka Kapak Yazısı

Galata Kulesi’ne çıkan Hezarfen gökyüzüne uzunca bir müddet baktı. Aklı fikri hayali olan uçmaktaydı. Her şey hesapladığı gibi giderse muhakkak uçmayı başaracaktı. Tenini okşayarak süzülen latif rüzgârlar esiverdi. Martılar gözlerini ona dikti. Gözlerinin önünden kuşlar kanat açıp süzülmeye başladı. Hezarfen gözlerini kapadı ve kendini kuleden bırakıverdi. İnsanların çığlıkları lodosa karıştı. Hezarfen gökyüzünde birkaç kez çırpındı. Kuş kanatlarıyla kendini boşluğa bırakan Hezarfen keyifle süzüldü ve Üsküdar Doğancılar’a indi. Herkes nefesini tutmuştu. Kimsenin ihtimal vermediği tarihi uçuş herkesin gözü önünde gerçekleşmişti. Gökyüzü Hezarfen’in yüzünü okşamış onu kabul etmişti.

Eda Bildek tarafından kaleme alınan Hezarfen Ahmet Çelebi – Uçurtma Müzesi ve Hezarfen’in Kanatları tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!