Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Lise Taban Puanları

Karabük Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri

Karabük Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Karabük Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri

Batı Karadeniz tarafında yer alan yalnız kırsal iklimi bulunan Karabük ili, birçok başarılı öğrenciye sahiplik eden ve başarılı üniversitelere yerleştirilen öğrencilere sahiptir. Ülkemizin eşsiz yerlerinden biri olan Karabük, aynı zamanda “Açık Hava Orman Müzesi” adı ile de anılmaktadır. Bununla birlikte birbirinden güzel doğa harikaları bulunan Karabük, ayrı ayrı değerlere sahip mağara ve kanyonlara sahiplik etmektedir. Karabük, bünyesinde bulundurduğu başarılı liseler ile mezunlarını bir üst basamak olan üniversite kademesinde başarılı üniversitelerde yerini alan öğrencileri bulundurmaktadır. Karabük ilinin sahiplik ettiği bazı liseler;  Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi,  Alparslan Gazi Anadolu Lisesi, Safranbolu Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi,  Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ‘dir.

Karabük Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri bu yılın en güncel verileridir. Evvel Cevap sitesi olarak sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı Karabük Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri ile ilgili verileri bizlerle paylaştı. Tabloyu inceleyerek hangi liseyi kazanabileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Okumak istediğiniz lise hakkında ayrıntılı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

NOT: Tablo Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan en güncel listedir.

Okul AdıOkul TürüÖğretim SüresiÖğretim ŞekliYabancı DiliKont.Taban PuanEn Yüksek Yüzdelik DilimEn Düşük Yüzdelik Dilim
KARABÜK / MERKEZ / Alparslan Gazi Anadolu LisesiAnadolu Lisesi4 yılKız/Erkekİngilizce90426,58453,517,89
KARABÜK / MERKEZ / Karabük Mehmet Vergili Fen LisesiFen Lisesi4 yılKız/Erkekİngilizce120456,95480,093,48
KARABÜK / MERKEZ / Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiAnadolu Teknik Programı4 yılKız/Erkekİngilizce30345,09310,8727,8
KARABÜK / SAFRANBOLU / Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip LisesiAnadolu İmam Hatip Lisesi4 yılKız/Erkekİngilizce90416,72910,819,6

Karabük Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!