Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Kitap Özetleri

Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde Kitap Özeti Mustafa Orakçı

Edebiyat severler Mustafa Orakçı tarafından yazılan Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Mustafa Orakçı Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde Kitap Özeti

Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde” 2022 yılında Timaş Çocuktan çıkan 160 sayfalık bir kitap. “Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Mustafa Orakçı tarafından kaleme alınmış. “Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde Özeti”ne birlikte bakalım.

Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde Arka Kapak Yazısı

Komik, saf, deli dolu Levent ve tayfası, yepyeni bir geziye çıkıyor, hem de ne gezi! Hep birlikte kamp yapmak için Çanakkale’ye gidiyorlar. Fakat karşılaşmayı hiç ummadıkları kişi de orada:  Cesur Taş!
Doğanın tadını çıkarmak isteyen tayfa, Troya Efsanesi’ni dinlerken Troya Müzesi’ni de ziyaret ediyor. Tabii Cesur Taş da! Troya hazinesini Cesur Taş’tan korumaya çalışan tayfa, yine başını binbir belaya sokuyor. Her şey, yurduna geri dönen Troya hazinesi için!
Kendilerini eğlenceli olduğu kadar heyecanlı, tehlikeli mi tehlikeli bir maceranın içinde buluyorlar. Troya hazinesi, onlar için her şeyden önemli. Bu önemli hazineyi anavatanında tutmak için korumaya  hazır mısın?
Bambaşka bir Levent macerası seni bekliyor!

Mustafa Orakçı tarafından kaleme alınan Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2022 Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!