Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Merthan Demir Altın Kurallar Kitabı 2 Kitap Özeti

Merthan Demir Altın Kurallar Kitabı 2 Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Merthan Demir Altın Kurallar Kitabı 2 Kitap Özeti

“Altın Kurallar Kitabı 2” 2017 yılında Yakamoz Yayınlarından çıkan 208 sayfalık bir kitap. “Altın Kurallar Kitabı 2” kitabı Türk Edebiyatı’nın genç kalemlerinden olan Merthan Demir tarafından kaleme alınmış. “Altın Kurallar Kitabı 2 Kitap Özeti” ne baktığımızda ise Altın Kurallar kitabının bir devamı niteliğinde olduğunu görüyoruz. Kitapta yine her sayfada altın değerinde bir kuraldan bahsediliyor.

Altın Kurallar Kitabı 2 kitabından küçük bir bölüm

Bazen bir baba, bazen çok sevdiğin bir dostun, bazense hayatına bir anda girip seni darmadağın ettikten sonra kaybolan biri…

Yarım bırakır insanı.

Yarım kalmış insan, durmaksızın kendini tamamlamak için çabalar; yaralarına merhem arar durur. Değeri olmayan insanlarda yüreğini bırakmayacaksın, seni yarım bırakmalarına fırsat vermeyeceksin! Bir nefesini bile bırakma onlarda, unut gitsin!

*********

Zaman her şeyin ilacı denir.

Bu ilaç, dakikada ortalama seksen kez atan kalbinin her atışında göğüs kafesine çarpan o ağrıyı ne kadar uzun müddet verirsen ver dindiremiyorsa, hiç dinmeyecektir.

O yüzden boş avuntulardan uzak dur. Zaman asla geri getiremeyeceğin en büyük olgudur. Zaman bir ilaçtır belki ama zamanla değil de zamanında kullanırsan etkili olur sadece.

Merthan Demir’in kaleme aldığı Altın Kurallar Kitabı 2 tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

1
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
15
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir