Eğitim

Sokak Hayvanlarına Yardım için Öğretmenliğe Yeniden Başladı!

Emekli Öğretmen Güldeniz Semercinin sokak hayvanlarına göstermiş olduğu ilgi ve yardım.

Sokak Hayvanlarına Yardım için Öğretmenliğe Yeniden Başladı!

Öğretmenlerimizin bizlere vermiş olduğu emeği, hakkı hiçbir zaman ödeyemeyiz. Onlar ki bizlerin yetişmesi için ömürlerinin yarısını vermişlerdir. Güldeniz Semerci öğretmenimiz ise hayatının 31 yılını eğitme ve öğrencilerine adamış. Son iki yıldan beri ise tüm hayatını artık sokak hayvanlarına adayan yüreği büyük bir öğretmen. Güldeniz Semerci öğretmenimiz 31 yıl eğitim camiasında kaldıktan sonra emeklilik günlerini sokak hayvanlarına ayırmış. Güldeniz Semerci çok iyi bir insan ve dünyadaki hiçbir canlının aç kalmaması gerektiğini savunuyor.

Bazılarımız maalesef dışarıda sokakta yaşayan hayvanları görmezden geliyor. Aslında o hayvanlar da dışarıda aç susuz kalıyor ve o soğukta üşüyor. Bizim uzatacağımız yardım eline o kadar çok ihtiyaçları var ki? Onlar bizim yardımımıza muhtaçlar. Biz onlar için bir kap su ve bir kap yemek hazırlayıp verebiliriz. Hatta evimizdeki artan yemekleri bile versek onlar bize her daim teşekkür eder.

Öğretmenin Sokak Hayvanlarına Yardımı 

Güldeniz Semerci hayatı boyunca güzel şeyler yapmış bir öğretmen. Emeklilik yıllarında da örnek bir insan olmaya devam ediyor. Zaten öğretmen olmak demek her zaman topluma yön vermek, yol göstermek ve örnek bir insan olmak demek değil midir? Bizler Güldeniz Semerci öğretmenlerin toplumda çok olduğunu biliyoruz. Önemli olan hepimizin bu duyarlılığı gösterebilmesi. Sokakta yaşayan tüm canlılara bu özeni göstermeli ve onlara yardım eli uzatmalıyız.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close