Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Kitap Özetleri

Son Güzel Günler Kitap Özeti Abdullah İpek

Edebiyat severler Abdullah İpek tarafından yazılan Son Güzel Günler kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Abdullah İpek Son Güzel Günler Kitap Özeti

Son Güzel Günler” 2024 yılında Loras Kitap Yayınlarından çıkan 112 sayfalık bir kitap. “Son Güzel Günler” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Abdullah İpek tarafından kaleme alınmış. “Son Güzel Günler Özeti”ne birlikte bakalım.

Son Güzel Günler Arka Kapak Yazısı

Son Güzel Günler insanın içinden çıkmayan, asla  unutulmayan, geçmişte bir yerlerde kendimizi bıraktığımız güzel günleri anlatıyor. Hayatın sıfır noktası belki de o an.
O günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmuyor.
İşe giriyorsun, paran oluyor, yeni arkadaşlar ediniyorsun, evleniyorsun; huzurlu hayat yaşamak için bütün şartlar oluşmuştur ama gel gör ki geçmişin izleri ince ince sızıyor anların içine.
Abdullah İpek mazide kalmış bu hikayeleri duyarlı bir  gözlemle gün yüzüne çıkarıyor. Baba oğul arasında yaşanan çatışmalar, abi kardeşin derin yaraları, ustadan çırağa yansıyan hayat dersleri, rutini bozan tayinler, okul arkadaşlarının dönülmez değişimi, evlilik planları yapan sevgililerin ayrılıkları; unuttuğumuzu sandığımız ama en mutlu anımızı zehir eden hikayeleri okuyoruz  Son Güzel Günler’de. Abdullah İpek acele etmeden,  anlatmak istediklerini özenle seçerek anlatıyor öykülerini. Doğudan batıya, köyden şehre, çocukluktan yetişkinliğe bütün hayata değiyor kalemi. Her okurun kendinden bir şeyler bulacağı hüzünlü ama pişman etmeyen öyküler Son Güzel Günler.

Abdullah İpek tarafından kaleme alınan Son Güzel Günler tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
1
unlike
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!